Робота дитячої організації "Чайка" 2018/2019 навчального року

Статут.pdf
Adobe Acrobat Document 65.3 KB
Структура учнівського самоврядування.pdf
Adobe Acrobat Document 54.2 KB
Основні напрямки діяльності.pdf
Adobe Acrobat Document 47.5 KB

   ДЕВІЗ

ДИТЯЧОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЧАЙКА»

« НЕМАЄ БІЛЬШ ПРИРОДНОГО,

НІЖ ПРАГНЕННЯ ДО ЗНАНЬ"

Емблема

дитячої організації

"Чайка"

Рада організації.pdf
Adobe Acrobat Document 56.6 KB
План роботи.організації.pdf
Adobe Acrobat Document 78.3 KB

Класні керівники

1 клас- Колєсник Людмила Володимирівна

2 клас - Башкирцева Тетяна Анатоліївна

3 клас - Горєлкова Світлана Володимирівна

5 клас - Попова Інна Олексіївна

6 клас - Прикорень Світлана Олександрівна

7 клас -  Чухлата Олена Павлівна

8 клас - В.о. Прикорень Світлана Олександрівна

9 клас - Михасько Володимир Вікторович

 

Графік проведення виховних годин

1 клас - четвер 5 урок

2 клас - четвер 6 урок

3 клас - четвер 6 урок

5 клас - четвер 7 урок

6 клас - четвер 7 урок

7 клас - середа 7 урок

9 клас - п*ятниця 7 урок

Наші класи

1 клас

1. Вульферт Аріанна

2. Курченко Катерина

3. Рязанов Богдан

4. Пилипак Анна

5. Фомініченко Валерія

6. Чухлатий Денис

 

Класний керівник: Колєсник Людмила Володимирівна

 

2 клас

1. Безпалий Микита

2. Звізденко Марко

3. Миронова Анастасія

4. Нурматов Рінат

5. Тарасенко Діана

 

Класний керівник: Башкирцева Тетяна Анатоліївна

3 клас

  1. Бовкун Ярослав
  2. Будник Єгор
  3. Забора Валерія
  4. Ткаченко Кирило
  5. Пашин Віталій

Класний керівник: Горєлкова Світлана Володимирівна

 

5 клас

  1. Колєсник Гліб
  2. Орлова Вероніка
  3. Соколов Андрій
  4.  Тарасенко Єгор
  5. Ткаченко Максим
  6. Шевченко Аліна

Класний керівник: Попова Інна Олексіївна

6 клас

  1. Антонов Максим
  2. Будник Микита
  3. Дем*янко Ганна
  4. Зімін Дмитро
  5. Онищенко Владислава

Класний керівник: Прикорень Світлана Олександрівна

 

7 клас

  1. Звізденко Кирило
  2. Наумовим Максим
  3. Калініченко Руслан
  4. Тарасенко Владислав
  5. Фомініченко Денис

Класний керівник: Чухлата Олена Павлівна

8  клас (індивідуальна форма навчання)

  1. Бібікова Тетяна
  2. Волошина Анастасія

В.о. класного керівника: Прикорень Світлана Олександрівна

9 клас

  1. Бовкун Андрій
  2. Бухміллер Ангеліна
  3. Глущенко Іван
  4. Макаренко Карина
  5. Попович Данило

Класний керівник: Михасько Володимир Вікторович