Тема виховної роботи, над якою працюють педагогічні працівники Комунального закладу «Ржавчицький НВК»

“Виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданності загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадської позиції шляхом впровадження Концепції національно-патріотичного виховання ”

 

Робота дитячої організації "Чайка" 2018/2019 навчального року

Статут дитячої організації.pdf
Adobe Acrobat документ 75.1 KB
Основні напрямки діяльності.pdf
Adobe Acrobat документ 55.9 KB
Структура учнівського самоврядування.pdf
Adobe Acrobat документ 56.6 KB

   ДЕВІЗ

ДИТЯЧОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЧАЙКА»

« НЕМАЄ БІЛЬШ ПРИРОДНОГО,

НІЖ ПРАГНЕННЯ ДО ЗНАНЬ"

Емблема

дитячої організації

"Чайка"

Робота волонтерської організації 2017-2018 навчального року

"СИЛА МАЛЕНЬКИХ СЕРДЕЦЬ"

Рада волонтерської організації.pdf
Adobe Acrobat документ 58.2 KB

Класні керівники

1 клас- Колєсник Людмила Володимирівна

2 клас - Башкирцева Тетяна Анатоліївна

3 клас - Горєлкова Світлана Володимирівна

5 клас - Попова Інна Олексіївна

6 клас - Прикорень Світлана Олександрівна

7 клас -  Чухлата Олена Павлівна

8 клас - В.о. Прикорень Світлана Олександрівна

9 клас - Михасько Володимир Вікторович

 

Графік проведення виховних годин

Наші класи

1 клас

1. Вульферт Аріанна

2. Курченко Катерина

3. Рязанов Богдан

4. Пилипак Анна

5. Фомініченко Валерія

6. Чухлатий Денис

 

Класний керівник: Колєсник Людмила Володимирівна

 

2 клас

1. Безпалий Микита

2. Звізденко Марко

3. Лапінський Микита

4. Миронова Анастасія

5. Нурматов Рінат

6. Тарасенко Діана

 

Класний керівник: Башкирцева Тетяна Анатоліївна

3 клас

  1. Бовкун Ярослав
  2. Будник Єгор
  3. Забора Валерія
  4. Ткаченко Кирило
  5. Пашин Віталій
  6. Чумак Андрій

Класний керівник: Горєлкова Світлана Володимирівна

 

5 клас

  1. Колєсник Гліб
  2. Орлова Вероніка
  3. Соколов Андрій
  4.  Тарасенко Єгор
  5. Ткаченко Максим
  6. Шевченко Аліна

Класний керівник: Попова Інна Олексіївна

6 клас

  1. Антонов Максим
  2. Будник Микита
  3. Дем*янко Ганна
  4. Зімін Дмитро
  5. Онищенко Владислава

Класний керівник: Прикорень Світлана Олександрівна

 

6 клас

  1. Звізденко Кирило
  2. Наумовим Максим
  3. Калініченко Руслан
  4. Тарасенко Владислав
  5. Фомініченко Денис

Класний керівник: Чухлата Олена Павлівна

8  клас (індивідуальна форма навчання)

  1. Бібікова Тетяна
  2. Волошина Анастасія

В.о. класного керівника: Прикорень Світлана Олександрівна

9 клас

  1. Бовкун Андрій
  2. Бухміллер Ангеліна
  3. Глущенко Іван
  4. Макаренко Карина
  5. Попович Данило

Класний керівник: Михасько Володимир Вікторович

Виховні години

Гурткова робота